Audit PPC reklamy

Jestliže používáte pro svůj web PPC kampaně, nabízíme vám audit PPC reklamy. Nejste-li spokojeni s efektivitou kampaně a neplní-li kampaň vaše cíle, neutrácejte další peníze. Nechte si vypracovat audit PPC kampaní, který kampaně detailně zhodnotí a doporučují, jak je zefektivnit.

Výsledky auditu

Audit reklamních kampaní ve vyhledavačích a kontextu má hlavní cíl – vaše kampaně zefektivnit (v Google AdWords a Skliku). Zefektivnit nejčastěji znamená za menší peníze získat více zákazníků, budovat a posilovat značku a dobré jméno firmy. Naše dlouholeté zkušenosti se správou a optimalizací PPC kampaní se odrážejí na kvalitním výsledku:

  • Je pro vás tato reklama vhodná? S nadhledem posoudíme, jaký potenciál má pro váš projekt PPC reklama ve vyhledavačích a kontextu. Zhodnotíme vaše cíle a jejich reálnost.
  • Posoudíme logickou strukturu a nastavení. Podíváme se na vhodnost rozsahu PPC kampaně, na strukturu a nastavení účtu. A hlavně na to, jestli vedou k stanoveným cílům. Posoudíme také vhodnost nastavení měření výsledků kampaní.
  • Cenový audit. Provedeme analýzu cenových nabídek v jednotlivých částech vaší PPC kampaně a navrhneme optimální rozložení. Kde ušetřit, kde dát více peněz, celkově zefektivnit. Prověříme, zda nastavení rozpočtů a pozice reklam kampaň neomezují.
  • Správná klíčová slova. Přehodnotíme relevanci klíčových slov. navrhneme ideální klíčová slova a slovní spojení. Vyhodnotíme, která klíčová slova (a tedy i náklady na jejich propagaci) jsou zbytečná a neefektivní. Zacílíme PPC kampaň přesněji.
  • Profesionální reklamní texty. Kriticky zhodnotíme texty vašich kampaní, navrhneme texty, které opravdu zaujmou a budou prodávat.
  • Kontextově cílené PPC kampaně. Pokud využíváte také kontextově cílené PPC kampaně a cílení na umístění v Google AdWords, zlepšíme vaše cílení. Naučíme vás pracovat s kontextovým cílením odlišným způsobem než s kampaněmi určenými pro vyhledávání. Pokud kontextové cílení nevyužíváte, přestože to pro váš obor může být zajímavé, navrhneme způsob, jakým můžete začít.
 

Poptávkový formulář

Popište nám svůj webový projekt a my vám pošleme nezávaznou cenovou nabídku pro audit PPC kampaní. Potřebujete získat více informací? Kontaktujte nás, rádi se osobně sejdeme nebo zakázku zprvu probereme přes telefon. Těšíme se na oboustranně přínosnou spolupráci.

kontaktní formulář

 

kontakt

ideacomplete

V domově 1699/18

Praha 3 - Žižkov

130 00

 

telefon
+420 246 063 728

e-mail
info@ideacomplete.cz