Bannerová reklama

Bannerová reklama je zajímavou možností, jak přilákat nové návštěvníky vašich stránek. A hlavně takové návštěvníky, ze kterých se stanou vaši zákazníci. Bannerová reklama vizuálně zaujme, vytváří povědomí o firmě či značce. Vytvoříme vám vhodné bannery a navrhneme, kam je umístit. Nejde totiž o to, mít reklamu na nejnavštěvovanějších portálech, ale zacílit reklamu tam, kde získáte vážné zájemce o vaše služby.

Dobře využitá bannerová reklama

Ukažte se pomocí banneru na místech, kde vás uvidí lidé, které může vaše nabídka zajímat. Poradíme vám, jak taková místa najít. Spoluprací s námi vám bannerová reklama přinese ještě více:

  • Přesně zacílí. Je zbytečné dávat spoustu bannerů všude možně. Vyplatí se přesné zaměření na cílovou skupinu.
  • Zlepší povědomí. Dobře umístěné bannery rozšíří povědomí o vaší značce, děláte tak reklamu svému jménu.
  • Zvýší návštěvnost, zisk. Bannerová reklama zvýší relevantní návštěvnost vašich stránek, s tím i počet vašich zákazníků a váš konečný zisk.
 

Jak podpoříme vaši reklamní kampaň

Od začátku se zaměříme na dobrou komunikaci s vámi. Vy rozhodujete, vy nám musíte ukázat směr, kterým by měly vaše stránky jít. A my vám to pomůžeme realizovat.

  • vytvoříme vhodné bannery – důležitá je grafika a hlavně úderný text
  • navrhneme weby, kam bychom bannery umístili
  • výběr stránek s vámi probereme a zohledníme vaše preference
  • bannery umístíme na vybrané webové na stránky
  • zajistíme také průběžnou kontrolu výkonnosti a účinnosti bannerové reklamy
  • celou reklamní kampaň budeme v průběhu optimalizovat – tzn. využijeme potenciál silnějších stránek a snížíme investice do méně úspěšných stránek
  • o výsledcích vás budeme informovat
 

Spolupráce s vámi je důležitá

Během příprav bannerové kampaně Vám vše vysvětlíme a dáme na Vaše názory. Na celé práci se můžete podílet a my celek přizpůsobíme přesně Vašim požadavkům. Můžeme použít i vaše bannery, ale určitě je společně probereme. Společně najdeme optimální cestu, jak dosáhnout cíle – zvýšit relevantní návštěvnost vašich stránek a z návštěvníků udělat vaše zákazníky.

Poptávkový formulář

Popište nám svůj webový projekt a my vám pošleme nezávaznou cenovou nabídku bannerové reklamy. Potřebujete získat více informací? Kontaktujte nás, rádi se osobně sejdeme nebo zakázku zprvu probereme přes telefon. Těšíme se na oboustranně přínosnou spolupráci.

kontaktní formulář

 

kontakt

ideacomplete

V domově 1699/18

Praha 3 - Žižkov

130 00

 

telefon
+420 246 063 728

e-mail
info@ideacomplete.cz