PPC reklama

PPC reklama je reklama placená za kliknutí (Pay per Click) a na internetu je stále využívanější. Důvodem jsou především následující vlastnosti PPC reklamy:

  • Přesné zacílení. PPC reklama se dá přesně zacílit, dostanete tak na své stránky návštěvníky, kteří mají o vaše produkty opravdový zájem.
  • Platí se jen za reálného návštěvníka. Platíte jen za kliknutí na vaši reklamu. Toto kliknutí návštěvníka přesměruje přímo na váš web.
  • Flexibilní reklama. PPC reklama může být umístěna kdekoliv. Můžete být okamžitě na prvních místech ve vyhledavačích, ale také přesně na místech, kde se zákazník rozhoduje, od koho zboží či službu koupí.
  • Levná reklama. Vzhledem k tomu, že každý klik znamená relevantního návštěvníka, který má o vaše služby zájem, je PPC reklama levná.
 

PPC reklama – nabídka

Pomůžeme vám PPC reklamu využít tak, aby byla co nejúčinnější. Cílem PPC reklamy může být zvýšení prodeje, budování povědomí o firmě a budování dobrého jména firmy nebo jen zvýšení relevantní návštěvnosti webu. IdeaComplete vám nabízí správu PPC kampaní, audit PPC reklamy a poradenství v této oblasti.

  • Správa PPC kampaní. Správa PPC kampaní zahrnuje návrh účinné strategie – poradíme, jak PPC reklamu nejlépe využít pro vaše účely. Navrhneme optimální strukturu i vhodné měření úspěšnosti PPC reklamy. Průběžně budeme PPC kampaň monitorovat, případně optimalizovat
  • Audit PPC reklamy. Jestliže už PPC reklamu používáte, rádi vám uděláme nezávislý audit. Odhalíme skryté rezervy a další možnosti využití, zvýšíme efektivitu PPC reklamy. Výsledkem bude dokument s účinnými doporučeními, jak lépe dosahovat cílů, které jste si určili.
  • Poradenství zdarma. Poradenství v oblasti PPC reklamy, ale také v souvisejících oborech (např. SEO, hosting, celková propagace na webu) vám nabízíme zdarma.
 

Poptávkový formulář

Popište nám svůj webový projekt a my vám pošleme nezávaznou cenovou nabídku pro správu PPC kampaní či auditu PPC reklamy. Potřebujete získat více informací? Kontaktujte nás, rádi se osobně sejdeme nebo zakázku zprvu probereme přes telefon. Těšíme se na oboustranně přínosnou spolupráci.

kontaktní formulář

 

kontakt

ideacomplete

V domově 1699/18

Praha 3 - Žižkov

130 00

 

telefon
+420 246 063 728

e-mail
info@ideacomplete.cz