Propagace v katalozích

Registrace v katalozích často přivede zajímavé návštěvníky, ze kterých se stanou vaši klienti. Doporučíme vám efektivní strategii propagace v katalozích, zaregistrujeme vás do těch katalogů, které pro vás mají smysl. Budeme komunikovat s provozovateli katalogů namísto vás a vytvoříme takový text propagace do katalogů, který zaujme a motivuje k tomu, aby na váš web z vybraných katalogů přišli relevantní návštěvníci.

Kam vaše stránky registrovat

Katalogů je na internetu spousta. Nejdůležitější české katalogy pro e-commerce projekty jsou Firmy.cz a Najisto.cz. Tam vás budeme registrovat určitě, ale vybereme také specifické katalogy na míru, kde by vás mohli najít ti, které opravdu zajímají vaše služby. Jsou to například:

  • oborové katalogy – katalogy pro cestovní kanceláře, o bydlení, katalogy pro ženy, o módě, o zdravém životním stylu, o stavebnictví apod.
  • regionální katalogy – specifické katalogy v místě, kde nabízíte své služby
  • zahraniční katalogy – v některých oborech a pro některé firmy se vyplatí inzerovat i v zahraničních katalozích, vybereme ideální zahraniční katalogy pro vaše podnikání
 

Jak propagace v katalozích probíhá

  • Analýza dosavadní inzerce. Kriticky zhodnotíme vaši předchozí inzerci a navrhneme efektivnější propagaci.
  • Výběr vhodných katalogů. Vybereme, do kterých katalogů se vám vyplatí se zaregistrovat. Mohou to být placené i neplacené firemní zápisy, přednostní výpisy v kategoriích aj. Také vybereme v katalozích správné kategorie, kam vás registrovat.
  • Profesionální texty. Vytvoříme vám originální titulky a popisy, které budou obsahovat vhodná klíčová slova a budou přesvědčivé. Jejich cílem je motivovat návštěvníka ke kliknutí a přesměrování na váš web.
  • Měření účinnosti. Průběžně budeme měřit účinnost a efektivitu reklamy. V těch katalozích, kde je to technicky možné.
  • Vyhodnocování konkrétních nabídek od obchodníků katalogů. Budete-li mít zájem, vyhodnotíme vám nabídky, které vám chodí od konkrétních obchodníků jednotlivých katalogů.
 

Poptávkový formulář

Popište nám svůj webový projekt a my vám pošleme nezávaznou cenovou nabídku propagace v katalozích. Potřebujete získat více informací? Kontaktujte nás, rádi se osobně sejdeme nebo zakázku zprvu probereme přes telefon. Těšíme se na oboustranně přínosnou spolupráci.

kontaktní formulář

 

kontakt

ideacomplete

V domově 1699/18

Praha 3 - Žižkov

130 00

 

telefon
+420 246 063 728

e-mail
info@ideacomplete.cz