Správa PPC kampaní

PPC reklama je reklama placená za kliknutí (Pay per Click). Mezi hlavní přednosti PPC reklamy patří její přesné zacílení, flexibilita a fakt, že se platí jen za opravdového návštěvníka. Vzhledem k tomu, že každý klik znamená relevantního návštěvníka, který má o vaše služby zájem, je PPC reklama levnou variantou propagace. A když ji správně použijete, pak také úspěšnou.

Postup při správě PPC kampaní

  • Správa PPC kampaní zahrnuje návrh účinné strategie – po konzultaci s vámi vám poradíme, jak PPC reklamu nejlépe využít pro vaše účely.
  • Navrhneme optimální strukturu i vhodné měření úspěšnosti PPC reklamy.
  • Vybereme vhodná klíčová slova a sestavíme kvalitní reklamní texty.
  • Nastavíme měření kampaní v PPC systémech, poradíme s implementací.
  • Průběžně budeme PPC kampaň monitorovat a optimalizovat. Cílem této optimalizace je snížit náklady na reklamu a zvýšit efekt reklamy.
 

Nabízíme tyto typy PPC reklamy

  • Bannerová reklama. Umístíme vaše bannery, které vytvoříme, na vhodná místa na webu. Vybraná přesně tak, aby zacílila na ty pravé zákazníky. Bannerová reklama přivede relevantní zákazníky a zároveň buduje povědomí o vaší značce.
  • Reklama při vyhledávání. Takto umístěná reklama osloví ty zákazníky, kteří právě hledají produkty a služby, které nabízíte i vy. Tato reklama pomůže, aby si tito zákazníci vybrali vás před vaší konkurencí.
  • Kontextová reklama. Tento typ reklamy se objevuje na webu tehdy, když konkrétní článek tématicky odpovídá cílení, které si zvolíte. Volí se podle klíčových slov, která vám pomůžeme vhodně vybrat. Oslovíte tak ty zákazníky, kteří se zajímají o dané téma, tedy i o váš obor a vaši nabídku.
  • Reklama na Facebooku. Na českém Facebooku můžete oslovit desítky tisíc převážně mladých lidí. Reklama na Facebooku cílí na uživatele prostřednictvím sociodemografických faktorů.
 

Poptávkový formulář

Popište nám svůj webový projekt a my vám pošleme nezávaznou cenovou nabídku pro správu PPC kampaní. Potřebujete získat více informací? Kontaktujte nás, rádi se osobně sejdeme nebo zakázku zprvu probereme přes telefon. Těšíme se na oboustranně přínosnou spolupráci.

kontaktní formulář

 

kontakt

ideacomplete

V domově 1699/18

Praha 3 - Žižkov

130 00

 

telefon
+420 246 063 728

e-mail
info@ideacomplete.cz